Doradztwo prawne

obraz dla: www.radcaprawny-lublin.plOdwołanie ZUS
Jeżeli poszukujesz radcy prawnego na terenie Lublina, zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności Kancelarii LCO Puciłowski & Zmysłowski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Proponujemy jednorazowe wsparcie m.in przy odwołaniach ZUS lub współprace długoterminową.
obraz dla: https:audyt podatkowy
Jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalnych doradców podatkowych, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia dokumentacji, ewidencji, rozliczania tytułów, a także dostęp do aktualnych informacji prawnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności.
obraz dla: bdtviken.plFirma w norwegii
Będąc jednym z najbogatszych krajów na świecie, stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Firma w Norwegii jest okazją do ekspansji na rynki skandynawskie, które cechuje bardzo duża chłonność nowych produktów i usług. BDT Viken zajmuje się kompleksowym doradztwem dla podmiotów gospodarczych.
obraz dla: bgpatent.plRzecznik patentowy
Rzecznik patentowy gdańskiego biura BG Patent zajmuje się doradztwem z zakresu prawa autorskiego. Pomaga w tworzeniu wzorów usługowych oraz przemysłowych, a także świadczy takie usługi, jak odróżnienie na rynku znaku towarowego. Ponadto uczestniczy w procesie rejestracji oraz zastrzegania nazwy i prowadzi sprawy związane z nadużyciem własności intelektualnej.
obraz dla: www.tringa.biz.plOrnitolog Warszawa
Nasza firma z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w przygotowywaniu ekspertyz przyrodniczych. Ornitolog wydaje opinie dotyczące wpływu inwestycji na środowisko, analizuje jak wpłynie renowacja budynku na okoliczne tereny naturalne, a także przeprowadza monitoring ptaków dla farm wiatrowych, elektrowni, instytucji naukowych i innych.
obraz dla: michalak.plsprawy spadkowe Opole
Prowadzimy kancelarię radców prawnych w Opolu, zajmującą się zarówno klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Do obszarów naszego poradnictwa należą sprawy spadkowe, rodzinne i własnościowe, prowadzimy także dokumentacje i negocjacje pomiędzy stronami. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić obsługę w języku angielskim.
obraz dla: https:Loteria audioteksowa - organizowanie i nadzór
Naszą specjalnością jest odpowiadanie na potrzeby Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Jedną ze specjalności Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach czego naszej kompleksowej obsłudze, od organizacji po nadzór, podlega loteria audiotekstowa oraz promocyjna.
© 2019 www.bmmc.net.pl