Doradztwo prawne

obraz dla: www.radcaprawny-lublin.plOdwołanie ZUS
Jeżeli poszukujesz radcy prawnego na terenie Lublina, zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności Kancelarii LCO Puciłowski & Zmysłowski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Proponujemy jednorazowe wsparcie m.in przy odwołaniach ZUS lub współprace długoterminową.
obraz dla: https:audyt podatkowy
Jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalnych doradców podatkowych, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia dokumentacji, ewidencji, rozliczania tytułów, a także dostęp do aktualnych informacji prawnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności.
obraz dla: bdtviken.plFirma w norwegii
Będąc jednym z najbogatszych krajów na świecie, stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Firma w Norwegii jest okazją do ekspansji na rynki skandynawskie, które cechuje bardzo duża chłonność nowych produktów i usług. BDT Viken zajmuje się kompleksowym doradztwem dla podmiotów gospodarczych.
obraz dla: bgpatent.plRzecznik patentowy
Rzecznik patentowy gdańskiego biura BG Patent zajmuje się doradztwem z zakresu prawa autorskiego. Pomaga w tworzeniu wzorów usługowych oraz przemysłowych, a także świadczy takie usługi, jak odróżnienie na rynku znaku towarowego. Ponadto uczestniczy w procesie rejestracji oraz zastrzegania nazwy i prowadzi sprawy związane z nadużyciem własności intelektualnej.
obraz dla: www.tringa.biz.plOrnitolog Warszawa
Nasza firma z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w przygotowywaniu ekspertyz przyrodniczych. Ornitolog wydaje opinie dotyczące wpływu inwestycji na środowisko, analizuje jak wpłynie renowacja budynku na okoliczne tereny naturalne, a także przeprowadza monitoring ptaków dla farm wiatrowych, elektrowni, instytucji naukowych i innych.
obraz dla: bnlegal.plKancelaria Radców Prawnych BN
Radca prawny jest odpowiedzialny za udzielanie porad, sporządzanie i opiniowanie różnego rodzaju dokumentów, a także reprezentowaniem klienta w sporach sądowych. Kancelaria Radców Prawnych BN wykonuje usługi z różnych dziedzin, jak chociażby prawo korporacyjne, własności przemysłowej, nieruchomości czy prawa IT.
obraz dla: sideris.com.plUsługi DDD
Zauważyłeś, że w Twoim domu, biurze lub pomieszczeniu gospodarczym pojawiły się szczury, myszy lub inne gryzonie? Zależy Ci na tym, aby szybko i skutecznie pozbyć się tych roznoszących choroby i bardzo obniżających higienę stworzeń? Postaw na specjalistyczne usługi DDD oferowane przez firmę Sideris. Prowadzona przez nas deratyzacja prowadzona jest za pomocą środków bezpiecznych dla otoczenia. Podejmujemy się także prowadzenia działań profilaktycznych i zabezpieczania lokali przed pojawianiem się gryzoni.
obraz dla: michalak.plsprawy spadkowe Opole
Prowadzimy kancelarię radców prawnych w Opolu, zajmującą się zarówno klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Do obszarów naszego poradnictwa należą sprawy spadkowe, rodzinne i własnościowe, prowadzimy także dokumentacje i negocjacje pomiędzy stronami. Na życzenie klienta możemy przeprowadzić obsługę w języku angielskim.
obraz dla: https:Loteria audioteksowa - organizowanie i nadzór
Naszą specjalnością jest odpowiadanie na potrzeby Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Jedną ze specjalności Kancelarii Radcy Prawnego Artur Muranowicz są gry hazardowe, w ramach czego naszej kompleksowej obsłudze, od organizacji po nadzór, podlega loteria audiotekstowa oraz promocyjna.
© 2019 www.bmmc.net.pl